Робота з контентом входить до плану розвитку власних та клієнтських проектів.
Існує багато сервісів, які підвищують ефективність та заощадять години часу. Тримайте добірку найкращих інструментів, які підуть на користь маркетологам, копірайтерам, SMM.
Writesonic
Writesonic -на базі ШІ, з функціоналом англійською мовою. Якщо з англійською є проблеми, можна в налаштуваннях вибрати російську, але зверніть увагу, що не всі слова переводяться правильно. Програма дозволяє:
- створювати шаблони тексту для соціальних мереж та сайтів;
- оптимізувати контент під вимоги SEO;
- зробити рерайт тексту. Така функція корисна, коли треба поширити один і той же текст, але зберегти унікальність;
- створювати рекламні оголошення, гасла, короткі нотатки.
Доступ до повного функціоналу сервісу коштує $16 на місяць. Якщо ви постійно працюєте з текстами, ця сума окупиться вже за тиждень. Додатково можна під одним профілем працювати декільком фахівцям, що знизить витрати.
LanguageTool
LanguageTool - сервіс для перевірки помилок: граматика, пунктуація, стилістика. Підтримує всі мови, включаючи українську. Якщо ви багато пишете, але не можете дозволити собі послуги редактора, сервіс знадобиться.
Інструмент має базу українського правопису з 2019 року, він підкреслює слова, які треба писати по-новому. Якщо встановити його в браузер, він може виправляти помилки навіть у ваших повідомленнях.
Online Corrector
Online Corrector - сервіс допомагає перевіряти помилки, правильність написання слів. Заощаджує до 30% часу для редакторів, перекладачів, копірайтерів та журналістів. Використовувати його можуть і маркетологи, якщо створюють контент самостійно.
Online Corrector – український проект з доступною підпискою. Користування програмою для бізнесу обійдеться в 239 гривень. Любительське користування безкоштовне.
AlsoAsked
AlsoAsked - геніальний сервіс для роботи з контент-планом. Допомагає знаходити запитання, які ставить аудиторія. Це дозволить зробити текст корисним, релевантним ключовим словам, писати без води та повністю розкрити тему.
Програма працює просто: вводите ключове слово, вибираєте мову та географічний регіон. Отримуєте ряд додаткових фраз, які шукають з вашим словом та популярні тематичні запитання. Відповідь системи отримуєте у вигляді дерева, яке можна завантажити на комп’ютер для подальшої роботи.
Отримані ідеї фахівці використовують для розвитку своїх проектів, роботи з сайтами клієнтів. Базовий доступ до програми коштує $12, розширений - $47. Безкоштовно на добу доступно декілька спроб генерації, цього вистачить для щоденної роботи з текстом.
Plagiarism Checker by EduBirdie
Plagiarism Checker by EduBirdie - умовно безкоштовна програма антиплагіату з можливістю виявити рерайт, першоджерела дописів, повторне використання автором власного контенту. Додатково перевіряє орфографію, правильність написання іноземних слів, надає пояснення до виправлень.
Для користування сервісом потрібна реєстрація, це можна зробити через Google або електронну пошту. Мова інтерфейсу – англійська, але як з ним працювати зрозуміло інтуїтивно. Доступ до роботи без обмежень коштує майже $10 на місяць.
Reword
Reword - сервіс для генерації контенту на основі ШІ. Не рекомендується використовувати для розвитку сайтів тільки згенерований контент, за це можуть бути санкції від пошукових систем.
Використання програми корисне для такої роботи:
- пошук ідей для контенту;
- систематизація рутинної інформації;
- складання плану тексту;
- пошук цитат, інтерв’ю експертів;
- переклад текстів на іноземну мову. Наприклад, якщо ви хочете вести блог французькою мовою, але не володієте нею, система допоможе з якісним перекладом авторських текстів та їх оптимізацією.
Користування програмою коштує до $64 на місяць. Тестовий безоплатний період складає 14 днів. Цього часу вистачить, щоб зрозуміти чи підходить вам функціонал програми.