Нещодавно світ побачив нове кулінарне-тревел шоу, головна героїня якого дружина принца Гаррі — Меган Маркл.
В 2025 році алгоритми системи стали розумніші, а конкуренція між користувачами виросла. Обговоримо, які інструменти просування працюють та що можна покращити.
Зробіть фокус на інтерактивності та спілкуванні
Звичайного постингу вже мало, треба перетворити профіль на платформу для діалогу. Алгоритми LinkedIn приділяють увагу тим, хто створює живі дискусії, залучає людей до обговорення професійних питань. Працювати рекомендується в декількох напрямках:
· коментування сторінок інших експертів. Писати треба коментарі, які чіпляють увагу. Якщо ви створюєте навколо свого коментаря дискусію, це підвищує видимість вашої сторінки;
· створення контенту на власній сторінці, який буде тригерним для аудиторії;
· ставити вподобайки коментарям на своїй сторінці, коментарям відомих людей на інших сторінках, щоб привернути до себе увагу.

Відмова від автоматизованої комунікації
Автоматизувати краще аналітику, але не розмови з аудиторією.
Такі інструменти, як наприклад, Crystal, дають змогу обробляти великі масиви даних, але використовувати їх в спілкуванні не рекомендується.
В 2025 році в пріоритет виходить якість комунікації та контенту. Живі дискусії, спілкування формату «людина – людина» мають значення для розвитку профілю на Лінкедін. Шаблонні згенеровані повідомлення викликають роздратування, в той момент коли живе спілкування формулює довіру до вас, як до експерта чи представника бізнесу.
Розгляньте LinkedIn Premium
Якщо ви не маєте платної підписки, час її оформити. Платформа стимулює переходити на платні продукти, роблячи профілі з Premium більш видимими. Підписка допомагає швидко знаходити релевантні вакансії та людей, які можуть стати потенційними клієнтами.
Окрім того, є доступ до розширеної аналітики та інших інструментів, що покращує збір інформації про ефективність своїх стратегій.

Дозований ШІ-контент
Багато експертів використовують для просування ШІ-контент. В 2025 році LinkedIn може знижувати покази дописів, які мають ознаки генерації ШІ. Справа в тому, що пріоритет робиться на людяність, реальні історії та кейси. Сухі тексти, аналітика і факти, які може запропонувати ШІ, не дають такого відгуку, як контент створений людиною, яка в темі.
Експертам рекомендується використовувати ШІ для автоматизації рутини, перевірки ідей та їх генерації, але творчість, обробка інформації та експерименти повинні бути зроблені людиною.
Візуальний контент
Добре працюють невеликі презентації, слайди у вигляді PDF-каруселі, які доповнюють дописи та дають більше шансів, що кейс таки прочитають. Увага користувача розсіюється серед різноманіття контенту, ваша сторінка повинна бути конкретною та цікавою, щоб затримати фокус уваги на контенті. Зробіть акцент на динаміці та інтерактивності контенту та подивіться, який буде результат.
Створюйте якісний відео контент
Система LinkedIn любить відео, які завантажені прямо на платформу. Зараз додалась ще фіча у вигляді публікації коротких вертикальних відео, це теж можна використовувати для просування сторінки.
Повноцінні відео для публікації повинні бути та тему бізнесу або вашої експертизи. Довжина відео– 3 хвилини не більше. Такі ролики можна робити, нарізаючи цікаві фрагменти з відео на Youtube. Потурбуйтесь про унікальність наприклад, зміну фону чи голосу.
Далі публікуєте відео на платформі, ставите собі лайк, просите знайомих та колег зробити те саме. Це потрібно для того, щоб ролик набрав перший буст. Далі відповідаєте на коментарі аудиторії та позитивно на них реагуєте, стимулюєте робити репости та поширювати.
Зверніть увагу,чим більш тригерна буде тема відео, тим більше переглядів та репостів ви отримаєте. Але слід зберігати баланс та не займатися відвертим хайпом заради активності, фокус на користі для аудиторії.
Коло професійних знайомств
Для розвитку власного бренду треба шукати всередині системи людей, які стануть потенційними клієнтами та роботодавцями. Для цього відносини треба розвивати та підігрівати ще на етапі першого контакту з людиною.
Мало додаватися до списку контактів, потрібно писати з якою ціллю ви це робите та пропонувати цінність. Наприклад, «був на вашому сайті, сподобалося це і оце, ось тут гарна ідея. Маю додатково ось такі ідеї, як покращити конверсію. Чи могло б це вас зацікавити?».
Слід коментувати дописи корисних людей розширеними, людяними коментарями, які можуть привернути увагу та підвищити вашу видимість для власника сторінки.
Робіть репости дописів зі сторінок потенційних клієнтів з написанням власної точки зору, шукайте спільні цінності. Це дозволить розвивати теплу, живу комунікацію. Аудиторії, яка вас знає запропонувати послуги чи продукти буде простіше, чим холодному ринку.
У 2025 році платформа LinkedIn зміщує акценти на взаємодію, комунікацію, персоналізацію та якісний контент. Для активного просування та утримання інтересу аудиторії треба адаптуватися до змін та вчасно реагувати на тренди, це дозволить залишатися на крок попереду багатьох експертів та компаній.