Pet Project — це не лише хобі чи захоплення. Це проєкт, який ви робите для себе, вкладаючи в нього душу, розвиваючи свої навички та експериментуючи з новими ідеями.
Продовжуємо ділитись з вами новинами маркетингу і сьогодні розповідаємо про важливе зауваження для користувачів Інстаграм.
За словами контент-команди платформи, публікація роликів тривалістю понад 90 секунд може негативно вплинути на ваше охоплення в додатку.
Це була одна з кількох порад, якими команда Інстаграм поділилася на заході для користувачів Інст у Нью-Йорку минулого тижня, на якому генеральний директор Instagram Адам Моссері відповідав на різні запитання про платформу, алгоритм, над чим вони працюють тощо.
І як повідомляє Кайя Юрієв з The Information, Моссері та команда представили один конкретний слайд, в якому йшлося про те, що ролики, які тривають довше 90 секунд, можуть зашкодити охопленню.
Тут детальніше:
На цьому слайді більшість порад є досить загальними і такими ж, як і ті, що ви, ймовірно, читали багато разів раніше (створювати справжню залученість, публікувати в потрібний час тощо).
Але є було дещо цікавіше
- Публікація в той самий час, коли ви публікуєте свій контент на інших платформах, може бути корисною. Це, ймовірно, пов'язано з ширшим брендингом і одночасним створенням дискусії.
- Публікація контенту, який ви не створювали, публікація контенту з водяними знаками інших додатків, приманок для залучення і взагалі низькоякісного контенту може зашкодити вашому охопленню.
- Публікація роликів тривалістю понад 90 секунд - негативний вплив на залученість.
Поточна максимальна довжина публікації для відео, створених у додатку, становить 90 секунд, але ви можете завантажувати довші відео. Instagram експериментує з 3-х та 10-хвилинними роликами. Хоча, вочевидь, ці експерименти не були успішними, враховуючи, що Instagram радить людям не робити цього.
Це важлива інформація, яка може вплинути на ваш підхід до публікації.
Моссері також обговорив монетизацію авторів і проблеми, пов'язані з розробкою справедливої, стійкої програми для авторів, а також підписки, які, на його думку, є надійним джерелом доходу, але актуальні лише для невеликої кількості авторів