Pet Project — це не лише хобі чи захоплення. Це проєкт, який ви робите для себе, вкладаючи в нього душу, розвиваючи свої навички та експериментуючи з новими ідеями.
Школа сприятиме покращенню лідерських та комунікаційних навичок, а також забезпечить ряд знайомств з головними акторами та експертами у медіасфері.
Участь у ролі вільної слухачки передбачає можливість долучитися до освітнього процесу She Media School без повного зарахування до програми. Вільні слухачки можуть вибірково відвідувати онлайн-лекції, взаємодіяти з іншими учасницями, спікерками та спікерами і брати участь у закритих заходах проєкту.
Для кого ця медіашкола?
- Для активісток та представниць жіночих громадських організацій, зареєстрованих в Україні, які бажають покращити свої управлінські, комунікаційні навички, а також посилити видимість роботи своїх організацій у ЗМІ.
- Для молодих активісток та представниць молодіжних організацій, які мають намір активно долучатися до комунікаційної діяльності та підвищити обізнаність суспільства щодо тем гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.
- Для спеціалісток з комунікацій, які працюють з жіночими громадськими організаціями та зацікавлені посилити їхню комунікаційну спроможність.
Мета програми
Основна мета — надати українкам необхідні знання та навички для розвитку своїх організацій з питань управління командами, фінансами та побудови впізнаваного особистого та корпоративного бренду. Основний фокус програми — медійна складова та комунікації в публічному просторі.
«Ми раді запустити нову хвилю She Media School, яка допоможе учасницям отримати необхідні знання та навички для ефективної роботи в медіапросторі та розвитку своїх організацій. І ми пишаємося, що нашими лекторами стануть найкращі спеціалісти у сфері управління, фінансів, маркетингу та медіа. У рамках програми ми хочемо побудувати потужну спільноту активних жінок, яка матиме довгий позитивний ефект не лише в рамках проєкту, а й у суспільстві, адже ми побачимо появу багатьох проєктів з адвокації гендерної рівності, та інших соціально орієнтованих ініціатив», — зазначає Марія Леонова, керівниця проєкту та Associated Partner у Jnomics Media.
Яка структура та формат медіашколи?
Медіашкола має гібридний формат, який включає онлайн-лекції в Zoom, інтерактивні практичні заняття з лекторами/-ками та офлайн-заходи для сприяння налагодженню звʼязків серед спільноти лідерок в Україні. Орієнтовна програма модулів:
Загальна тривалість навчальної програми – три місяці, а навчальні сесії відбуватимуться приблизно двічі на тиждень. У кожному модулі буде збалансований обсяг теорії та практики. Протягом навчання учасниць будуть супроводжувати ментори/-ки, які допомагатимуть на кожному етапі.
Хто буде тренерами/менторами?
Медіаконсультанти/-ки, управлінці з досвідом роботи в бізнесі та НУО, редактори/-ки, журналісти/-ки, блогери/-ки, сценаристи/-ки, ведучі радіо та телебачення, які працюють з провідними українськими медіа.
Старт і тривалість медіашколи:
З 16 липня по 15 жовтня 2024 року.
Як зареєструватися?
Ми запрошуємо зацікавлених лідерок, які хочуть долучитися до програми, зареєструватися на участь у ролі вільних слухачок. Це дозволить їм вибірково долучатися до окремих лекцій та заходів програми. Для реєстрації потрібно подати заявку за посиланням до 24 червня 2024 року. Роль вільної слухачки відрізняється від ролі учасниці програми, які обовʼязково мають брати участь у всіх компонентах програми.
Вільні слухачки отримають можливість доєднатися до закритого каналу комунікації в межах проєкту, обирати до яких онлайн-лекцій долучитися та поставити запитання спікеркам і спікерам. Також вони отримають запрошення на закритий захід з нагоди закінчення програми.
Результати відбору вільних слухачок будуть повідомлені до 12 липня 2024 р. До відбору будуть долучені представники/-ці ООН Жінки в Україні, Jnomics та Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Залишилися запитання?
Будь ласка, звертайтеся до Марії Заремби, менеджерки проєкту:
Слідкуйте за оновленнями програми на Facebook-сторінці проєкту:
https://www.facebook.com/shemediaschool
Публікацію підготовлено She Media School, ініціативою, що реалізується громадською організацією «ДІІ-Україна» в межах проєктів ООН Жінки «Посилення жіночого лідерства для стійких і мирних суспільств», що фінансується урядом Данії, та «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», що фінансується урядом Швеції та втілюється у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Фінансову підтримку ініціативі She Media School також надає Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).