Iнстаграм тестує ще одну функцію колажу, і деякі користувачі бачать новий запит на публікацію колажу зображень зі своєї камери в сторіс
Запущена в березні минулого року, програма Collaborative Articles використовує підказки, згенеровані штучним інтелектом, як відправну точку, а потім закликає конкретних користувачів Лінкедін поділитися своїми знаннями з обраної теми.
Долучившись до достатньої кількості таких публікацій, ви отримаєте блискучий значок «Top Voice», який відображатиметься поряд з вашим ім'ям у додатку, додаючи додатковий рівень авторитету вашій присутності в LinkedIn.
Так було.
Це спонукало мільйони користувачів ділитися своїми знаннями та ідеями в цих статтях, і станом на березень цього року кількість щотижневих внесків користувачів збільшилася в 4 рази порівняно з попереднім кварталом.
Як пояснює LinkedIn (через Ліндсі Гембл):
«Починаючи з 8 жовтня 2024 року, LinkedIn скасовує золотий значок «Найкращий голос спільноти». Це означає, що ви більше не будете автоматично отримувати значок лише за участь у спільних статтях. Якщо у вас є такий значок, то термін його дії закінчується протягом 60 днів з моменту отримання».
Виявляється, що надання людям можливості презентувати себе як експертів шляхом простого додавання дописів, згенерованих штучним інтелектом, не є свідченням справжньої експертизи.
Пояснення:
«З моменту запуску ми бачимо, що все більше і більше людей об'єднуються, щоб поділитися своїми думками та вчитися один у одного через спільні статті. З цим зростанням ми також отримуємо більше відгуків від нашої спільноти. Ми зрозуміли, що підтримувати найвищі стандарти якості наших значків «Найкращий голос спільноти» досить складно, оскільки наразі вони присуджуються автоматично, а не вручну, як це робила наша команда».
Іншими словами, користувачі Лінкедін скаржилися, що «цей хлопець не є експертом», і LinkedIn провів розслідування і з'ясував, що так, система, схоже, надає довіру людям, які насправді не є ні авторитетними, ні кваліфікованими, ні обізнаними.