.jpg)
2024 рік став для українських розробників можливістю трошки видихнути та повернутись у більш спокійний ритм — принаймні в порівнянні з попередніми роками.
Адам Моссері вкотре нагадав, що ми повинні зосередитися на тому, як зробити свій контент більш привабливим для поширення, адже це основна метрика успішності
Як зазначає Моссері, зважаючи на те, що зараз більше людей спілкуються у діректі у додатку, ніж у публікаціях у стрічці, Інстаграм активно шукає контент, який спонукає до більшого поширення, тобто пости, які надихають більшу кількість користувачів натиснути на іконку "Надіслати" та переслати його своїм друзям.
За словами Моссері:
"Не примушуйте себе, але якщо ви можете, коли створюєте контент, подумайте про те, що люди захочуть надіслати його другу, комусь, хто їм небайдужий, і це допоможе вам з часом розширити охоплення".
Платформа також прагне підкреслити це за допомогою нових підрахунків кількості переглядів у додатку, які нещодавно стали доступними для усіх користувачів.
Інстаграм тестує цю функцію з окремими користувачами вже майже рік, але, схоже, нещодавно вона була розширена, і все більше користувачів відзначають кількість поширень публікацій у додатку.
Отже, надсилання - це те, на чому платформа хоче зосередити увагу авторів.
Згідно з дослідженням, проведеним Harvard Business Review, в якому вивчалася реакція в соціальних мережах на 65 000 статей на новинних сайтах, ключовим моментом є викликання емоційної реакції на ваш контент.
І це, мабуть, не дивно, хоча специфіка тут дуже важлива.
Згідно зі звітом:
"Було виявлено, що статті з великою кількістю коментарів викликають сильні емоції, такі як гнів і щастя, в поєднанні з емоціями з низькою домінантою, коли люди відчувають себе менш контрольованими, наприклад, страх. З іншого боку, соціальний обмін був тісно пов'язаний з почуттями високої домінантності, коли читач відчуває контроль над ситуацією, наприклад, натхнення або захоплення".